понеділок, 25 квітня 2022 р.

 Щодо надання психологічної допомоги ВПО в обласному психологічному хабі
З метою надання психологічної допомоги внутрішньо переміщеним особам в області створено психологічний хаб, психологи якого, проводять консультації в тому числі в телефонному режимі. Отримати необхідну психологічну допомогу можна за номером телефону 0661573110.

 З метою забезпечення психологічної підтримки родинам вимушених переселенців з проблем подолання наслідків пережитого стресу, пропонуємо організувати роботу груп психологічної підтримки для родин зазначеної категорії за програмою: «Діти та війна. Навчання технікам зцілення». Долучитися до участі в групах психологічної підтримки потрібно за попередньою реєстрацією.


пʼятниця, 22 квітня 2022 р.

 

Всеукраїнський день психолога вже традиційно відзначається 23 квітня.

Психологія - це прикладна й академічна наука, що вивчає поведінку, психіку і психічні процеси людини. 
Психологія як наука, сформувалася в кінці XIX в. У 1879 році німецький філософ і психолог Вільгельм Вундт відкрив у Лейпцигу першу у світі психологічну лабораторію, в якій проходили дослідження феноменів свідомості. Цей рік вважається роком народження психології як науки. З того часу вчені почали ретельно вивчати різні процеси й проводити дослідження. Це також дало поштовх розвитку інших напрямків. Зараз психологи широко популярні в суспільстві. Вони допомагають людям в кризових ситуаціях, розібратися в їх проблемах, показуючи шляхи й відкриваючи нові ресурси й можливості свого організму і психіки.
Бажаємо всім в цей день і завжди душевного спокою, гармонії, самореалізації, впевненості у собі. Хай статус психолога в суспільстві підвищується. Адже його робота важлива, актуальна, необхідна. Зі святом!

середа, 6 квітня 2022 р.

понеділок, 4 квітня 2022 р.

Техніки саморегуляції

     

 

10 правил безпеки в Інтернеті для дітей

1. Нікому без дозволу батьків не давати особисту інформацію: домашню адресу, номер домашнього телефону, робочу адресу батьків, їхній номер телефону, назву й адресу школи.

2. Якщо знайдете якусь інформацію, що турбує вас, негайно сповістіть про це батьків.

3. Ніколи не погоджуватися на зустріч з людиною, з якою ви познайомилися в Інтернеті. Якщо все ж таки це необхідно, то спочатку потрібно спитати дозволу батьків, а зустріч повинна відбутися в громадському місці й у присутності батьків.

4. Не посилати свої фотографії чи іншу інформацію без дозволу батьків.

5. Не відповідати на невиховані і грубі листи. Якщо одержите такі листи не з вашої вини, то сповістіть про це батьків, нехай вони зв'яжуться з компанією, що надає послуги Інтернет.

6. Розробити з батьками правила користування Інтернетом. Особливо домовитися з ними про прийнятний час роботи в Інтернеті і сайти, до яких ви збираєтесь заходити.

7. Не заходити на аморальні сайти і не порушувати без згоди батьків ці правила.

8. Не давати нікому крім батьків свої паролі, навіть найближчим друзям.

9. Не робити протизаконних вчинків і речей в Інтернеті.

10. Не шкодити і не заважати іншим користувачам.

субота, 2 квітня 2022 р.

STEAM-проєкт «Елементи арт-терапії на уроках мистецтва як варіант здоров’язберігаючих технологій».

 Здоров’язберігаючі технології є трендом сучасної освіти. Вони мають на меті сприяння гармонійному розвитку особистостей здобувачів освіти. Зокрема виховують ціннісне та свідоме ставлення до свого здоров’я. Цей проєкт демонструє, як за допомогою елементів арт-терапії можна вплинути на емоційний стан, як кольоротерапія і релаксація сприяють зниженню стресу. Учні дослідили поняття стресу, вплив кольорів на емоції, терапевтичні властивості сипучих речовин та виготовили іграшку-антистрес. Проведена змістовна робота. Результат проєкту креативний та яскравий. Дійсно, мистецтво оздоровлює і допомагає здолати труднощі.


 Психолого - педагогічний семінар



Корисні посилання з теми

Актуальні інфографіки